Lipoliza Laserowa Warszawa – sekret gwiazd

// May 21st, 2010 // Lipoliza laserowa Warszawa

Czy zastanawiałaś się kiedyś co sprawia, że twoja ulubiona aktorka z dnia na dzień staje się chudsza i smuklejsza? Nie jest to efekt nowej diety cud ani całego dnia spędzonego na siłowni pod okiem trenera.  Lipoliza laserowa Warszawa zdradza co jest tajemnicą gwiazd… Według badań przeprowadzanych przez czasopisma dla Pań, wynika że duża część kobiet wskazuje brzuch, uda, pośladki i ramiona, jako elementy ciała z których nie są zadowolone. Duża część  respondentek deklaruje także, iż chciałaby te partie poprawić  poprzez chirurgie plastyczną lub inną skuteczną metodę redukcji tkanki tłuszczowej. Z myślą o tych kobietach, zaczęła rozwijać się medycyna estetyczna, która oferuje szeroką gamę nieinwazyjnych zabiegów upiększających.

Dzięki popularności i rozwojowi technik wyszczuplania,  kosmetyczna redukcja zbędnego tłuszczu stały się powszechna. Takie zabiegi jak liposukcja, przestały być  domeną gwiazd. Teraz każda kobieta może pozwolić sobie na szybkie i skuteczne modelowanie partii ciała, z których nie jest zadowolona.
To co oferuje nam nowoczesna medycyna estetyczna Warszawa to lipoliza laserowa. Metoda ta jest często kojarzona z liposukcją. Zabiegi jednak różnią się od siebie tym, że lipoliza laserowa nie jest zabiegiem chirurgicznym.  Daje również większe możliwości korekty wybranych elementów ciała, takich jak twarz (likwidacja drugiego podbródka), policzki, obszar pod oczami. Zabieg zalecany jest  osobom, które mają niewielki nadmiar tkanki tłuszczowej, a nie osobom ze sporą nadwagę. Polega na wprowadzeniu poprzez małe nacięcie w skórze lasera, który poprzez ogrzewanie komórek tłuszczowych zamienia je w ciekłą emulsję. Emulsja wydalana jest przez organizm poprzez wątrobę i nerki. Jest to na tyle bezpieczna i szybka metoda  wyszczuplania, że zaraz po zabiegu można wrócić do domu czy pracy.

W świecie gwiazd lipoliza laserowa stała się tak popularna i modna, że sławy poddają się zabiegowi w czasie lanchu, a następnie wracają do swoich zajęć.  Zabieg jest tak skuteczny, iż nie wymaga częstego powtarzania. Możemy na bieżąco niwelować partie ciała, w których zgromadził się tłuszcz. Podczas zabiegu można pozbyć się 3,5 litra niechcianej tkanki.
Jaką przewagę ma lipoliza laserowa nad zwykłym odchudzeniem? Otóż, odchudzanie nie daje natychmiastowych efektów. Diety odchudzające wymagają wielu wyrzeczeń i nie zawsze są skuteczne. Wiele kobiet nie ma też predyspozycji do intensywnych ćwiczeń na siłowni. Poza tym podczas zwykłego odchudzania nie zlikwidujmy całkowicie tzw. trudnych miejsc, takich jak „podwójna broda”. Lipoliza laserowa Warszawa na zawsze pozbawia pewne rejony ciała tkanki tłuszczowej,  odchudzanie powoduje jedynie zmniejszenie ilości tłuszczu w komórkach. W momencie kończenia diety istniej ryzyko przytycia, co oczywiście spowoduje ponowne przybranie na wadze i zwiększenie obwodu w pewnych partiach ciała.
Na Lipoliza Laserowa Warszawa znajdziesz rekomendowane salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej, w których bezpiecznie wykonasz zabieg. Na blogu znajdziesz również jakie są przeciwwskazania i szczegóły technologiczne tej metody. Dzięki tym wiadomościom, przeglądając kolorowe gazety, nie będziesz zazdrościć celebrytom, bo przecież już znasz ich sekret…. 

Animacja: przebieg zabiegu lipolizy laserowej

2 Odpowiedzi to “Lipoliza Laserowa Warszawa – sekret gwiazd”

  1. kamilla says:

    ile kosztuje lipoliza brzucha po ciazy bo mi zostal.moj syn ma juz 19mies a ja ciagle mam ten brzuch

  2. kamilla says:

    chcialabym wiedziec ile zaplace za llipolize bo mam brzuch po ciazy plis niech ktos mi odp.dzieki

Zostaw odpowiedź

*