Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – Warszawa opinie Kamila Żbikowska

// June 4th, 2011 // Lipoliza laserowa Warszawa

przedluzanie_rzes_opinieJako profesjonalna tancerka tańca towarzyskiego często korzystam z salonów kosmetycznych w Warszawie. Obecnie przygotowuję się do bardzo prestiżowego konkursu i muszę wyglądać wręcz perfekcyjnie. Zdecydowałam, że poddam się zabiegowi przedłużania i zagęszczania rzęs tym razem w innym, nowym salonie. Usłyszałam pozytywne opinie na temat salonu pani Kamili Żbikowskiej, który znajduje się na Woli w Warszawie. W przypadku mojej profesji przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest sprawą priorytetową, ponieważ moje spojrzenia muszą przyciągać uwagę sędziów.

Zabieg trwał około 3 godzin. W tym czasie mogłam się wspaniale zrelaksować. Doskonale wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Zażyczyłam sobie rzęsy z norek o grubości 0,25 mm, gdyż chciałam, aby były dobrze widoczne gdy będę w ruchu. Do tego zewnętrzne kępki w kolorach różowym i zielonym, wspaniale komponujące się z moim strojem konkursowym. Najważniejsze jednak były cyrkonie umieszczone wzdłuż całej linii rzęs.

Strona salonu to Przedłużanie rzęs Warszawa.

Moje wymagania są bardzo wysokie, a zostały spełnione w stu procentach. Cena mnie totalnie zaskoczyła, spodziewałam się sumy o wiele wyższej. Do tego trafiłam na promocję. Jestem wielką zwolenniczką przedłużania i zagęszczania rzęs. W czasie, gdy nie startuję w zawodach, także poddaję się tym zabiegom. Przedłużenie rzęs sprawi, że spojrzenie będzie seksowne i zalotne, z kolei zagęszczenie powoduje, że oko będzie bardziej wyraziste.

Na takie połączenie żaden mężczyzna nie będzie obojętny. Warto posłuchać opinii koleżanek, dzięki temu może nam się trafić salon, z którego będziemy korzystać przez długi czas.

Teraz wiem, że jeśli będę chciała na przykład zagęścić rzęsy w Warszawie, udam się do salonu pani Kamili Żbikowskiej. Zdecydowanie go polecam.

Zostaw odpowiedź

*