Lipoliza: wskazania i przeciwwskazania

// June 12th, 2012 // Lipoliza laserowa Warszawa

Poprzednie notki dostarczyły podstawowych informacji na temat zasad działania lipolizy, jej efektów, przebiegu oraz o używanym podczas niej sprzętu. Jednak zanim poddamy się zabiegowi warto dowiedzieć się jakie są wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania. Artykuł dostarczy Ci wiadomości na temat tego kiedy warto się zdecydować na lipolizę, a w jakich okolicznościach nie powinno się jej przeprowadzać. Dzięki temu łatwiej Ci będzie podjąć decyzję czy poddać się zabiegowi.


Wskazaniem do usuwania tłuszczu laserem jest przede wszystkim zgromadzony w jakimś miejscu nadmiar tkanki tłuszczowej. Pozwala ona skutecznie wymodelować sylwetkę, nadając ciału odpowiedni kształt przez pozbycie się kilku centymetrów w miejscu, gdzie zostanie podany preparat. Umożliwia to uzyskanie płaskiego brzucha, zgrabnych ud oraz jędrnych pośladków. Zabieg pomaga również uporać się z podwójnym podbródkiem czy z obwisłymi ramionami.

Jednak zabieg lipolizy nie jest skuteczny w przypadku osób bardzo otyłych. Nie można go także wykonać podczas ciąży i karmienia piersią. Innymi przeciwwskazaniami są: choroby autoimmunologiczne, ciężkie choroby wątroby i nerek, epilepsja, zaburzenia miesiączkowania, krzepliwości krwi, cukrzyca, zapalenie tarczycy oraz ostre infekcje.

Zostaw odpowiedź

*