Przebieg zabiegu lipolizy laserowej Slimlipo

// April 2nd, 2010 // Lipoliza laserowa Warszawa

W dzisiejszym wpisie znajdziecie przykłady przeprowadzania zabiegu lipolizy laserowej SlimLipo. Prawdopodobnie większości z Was wydadzą się one nieco szokujące, ale zapewniam, że zabieg lipolizy jest jednym z mniej inwazyjnych i najbardziej bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej. Dla porównania, zabiegi liposukcji tradycyjnej są o wiele bardziej inwazyjne i “drastyczne”. Jeśli decydujecie się na zabieg musicie wiedzieć jak on wygląda, niestety nie są to zabiegi polegające na nakładaniu preparatu, masażach, ugniataniach, okładach itp. To medycyna estetyczna, czyli również zabiegi w pewnym sensie chirurgiczne.

Poniższy przykład prezentuje sposób pracy lekarza medycyny estetycznej wykonującego zabieg lipolizy laserowej. W pierwszej fazie następuje określenie obszaru poddawanego zabiegowi. Następnie lekarz wprowadzając poprzez niewielkie nacięcie skóry sondę, rozpuszcza i usuwa tkankę tłuszczową.

Kolejny przykład to plecy i ich liposukcja. Pamiętajcie, że metoda lipolizy laserowej SlimLipo to bezpieczeństwo i szybka rekonwalescencja po zabiegu, nieporównywalna z żadną inną metodą liposukcji czy lipolizy inwazyjnej. Jeśli nabraliście wątpliwości po obejrzeniu tych zabiegów, zapraszamy do tradycyjnych metod usuwania tłuszczu, czyli stała dieta i siłownia.

Zostaw odpowiedź

*