Gabinet kosmetyczny Elegante opinie

// December 28th, 2013 // Lipoliza laserowa Warszawa

Długo nosiłam się z zamiarem przedłużania rzęs. Do tej pory doklejałam je sobie sama, ale nie czarujmy się – nie jest to ani wygodne, ani nie wygląda zbyt naturalnie. W końcu się zdecydowałam i już kilka sekund po zabiegu byłam pewna, że nie mogłam zrobić nic lepszego! Umówiłam się na wizytę w salonie urody Elegante przy Ordona 12 na Woli i od razu po wejściu poczułam, że lepszego miejsca nie mogłam wybrać. To nowy salon na mapie Warszawy, ale o wspaniałych umiejętnościach pani Kamili w kwestii profesjonalnego przedłużania rzęs słyszałam dużo wcześniej. Jedna z moich koleżanek zdecydowała się na zabieg i widząc te zjawiskowe efekty, jakie przyniósł, sama się sobie dziwię, że zwlekałam tak długo.

Po kilku dniach oczekiwania, udałam się do salonu na umówioną wcześniej telefonicznie wizytę. Już od wejścia uderza przyjemna atmosfera tworzona nie tylko przez gustownie urządzone wnętrze, ale przede wszystkim przez ludzi stanowiących bardzo zgrany team. Kolorystyka, akcenty, dodatki – wszystko idealnie współgrało, tworząc harmonijną całość. Styl i smak bez przepychu i zbędnej przesady to coś, co we wnętrzach lubię najbardziej i taki właśnie jest salon Elegante Warszawa Wola. Profesjonalne urządzenie i wyposażenie oczywiście szło w parze z profesjonalizmem pracownic, które od razu się mną zajęły.

Po konsultacji co do rodzaju rzęsek, ustaleniu ich długości i gęstości (tutaj zdałam się całkowicie na doświadczenie profesjonalistki, bo sama nie wiedziałam, jakiego efektu powinnam się spodziewać), zajęłam przygotowane dla mnie miejsce. Z głośników sączyła się dobra muzyka, więc pomimo czasochłonności zabiegu, nie mogłam narzekać na znudzenie. Podczas przyjemnej pogawędki, dowiedziałam się ciekawych rzeczy, jak dbać o rzęsy tuż po zabiegu, a także wysłuchałam opowieści, jak niebezpieczne w skutkach może być korzystanie z ofert tzw. zakupów grupowych. Zdarzało się bowiem, że do salonu przychodziły zdesperowane i zrozpaczone klientki z posklejanymi, wywiniętymi i połamanymi rzęsami. Tak to bywa, gdy za przedłużanie zabiera się osoba niemająca o tym pojęcia i uboga w doświadczenie. Zakupy grupowe powinny dawać nam do myślenia – skoro ktoś decyduje się na udostępnienie takiej oferty w Internecie, najpewniej nie cieszy się zbyt dużą popularnością na rynku.

Wracając jednak do sedna sprawy… Po niecałych trzech godzinach spędzonych w bardzo wygodnej, leżącej pozycji oraz podczas miłej rozmowy, dostałam lusterko i mogłam zapoznać się z efektem. Przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Aż otworzyłam nie tylko oczy, ale i usta ze zdumienia! Rzęsy wyglądały jak u modelki z reklamy tuszu do rzęs, a przecież nie było go na nich ani grama! Jednocześnie wyglądały bardzo naturalnie i ponętnie. Właściwie mogłam się domyślać, że tak precyzyjnie i profesjonalnie wykonany zabieg nie mógł przynieść byle jakich efektów. Z całą odpowiedzialnością polecę przedłużanie rzęs w salonie Elegante każdej koleżance, a sama z przyjemnością wypróbuje zabiegi pielęgnacyjne, jakie mają w ofercie. Do domu wracałam cała w skowronkach. Już dawno żaden zabieg mający na celu poprawę wyglądu nie sprawił mi tyle przyjemności. Mąż również zauważył we mnie jakąś zmianę na lepsze, ale za nic nie rozpoznał, że rzęsy zostały, bądź co bądź, sztucznie przedłużone. Tym bardziej utwierdziłam się w przekonaniu o ich jak najbardziej naturalnym, a jednocześnie idealnym wyglądzie. Żegnajcie maskary i tusze, witajcie piękne, grube, długie i podkręcone rzęsy każdego dnia!

Zostaw odpowiedź

*