Gdzie wykonać zabieg usuwanie cellulitu w Warszawie?

// April 8th, 2010 // Lipoliza laserowa Warszawa

W związku z co raz liczniejszymi zapytaniami dotyczącymi zabiegu usuwania cellulitu, głównie pod kątem rekomendacji konkretnych miejsc, w których można wykonać ten zabieg, postanowiliśmy przetestować jeden ze znanych warszawskich salonów kosmetycznych – Salon Urody Elegante. W tym gabinecie wykonywana jest usuwanie cellulitu Warszawa, metodą Karboksyterapia i Medshape. Udaliśmy się na miejsce celem sprawdzenia wszystkiego osobiście, zwracaliśmy uwagę zarówno na sprzęt oraz miejsce wykonywania zabiegu, jak i na wiedzę osób go przeprowadzających.

Salon kosmetyczny Warszawa Elegante to znane w stolicy miejsce wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, zarówno tych najbardziej popularnych, jak i tych najnowszych, powoli zdobywających popularność. Właścicielka salonu stara się na bieżąco wzbogacać ofertę zabiegową o najnowsze, światowe trendy w zabiegach kosmetycznych. Poza zabiegami kosmetycznymi dostępne są również zabiegi medycyny estetycznej, m.in. właśnie usuwanie cellulitu, jest to bodaj jedyne na chwilę obecną miejsce w Warszawie, w którym można wykonać ten zabieg. Sprzęt do zabiegu został zakupiony stosunkowo niedawno, jako, że metoda też jest bardzo świeża, w związku z tym jakość urządzenia powinna być wysoka. Zabieg przeprowadza wykwalifikowana kosmetyczka, zgodnie z wszelkimi zasadami, które powinny towarzyszyć usuwaniu cellulitu. Byliśmy pod wrażeniem wiedzy i fachowości lekarza, który zgodził się również na wywiad na łamach naszego portalu – przedstawimy go już wkrótce.

Najnowsza zabiegi kosmetyczne Warszawa jest na wyciągnięcie ręki, a dzięki uprzejmości salonu zostaliśmy również oprowadzeni po sali zabiegowej i mogliśmy zapoznać się ze sprzętem. Wszystko wygląda bardzo czysto, wręcz sterylnie i nowo. Widzieliśmy również zdjęcia z wykonywanych zabiegów, czyli tzw. zdjęcia przed i po usuwaniu cellulitu. Niestety nie możemy ich opublikować, nie mniej jednak wyglądają bardzo podobnie do tych prezentowanych na łamach naszego serwisu. Metoda rzeczywiście cieszy się co raz większym wzięciem w salonie, jako, że świadomość klientów stale rośnie. Choć generalnie czas oczekiwania na zabieg nie jest specjalnie długi.

Jeśli chodzi o ceny zabiegu usuwania tłuszczu to nie są one szczególnie niskie, na stronie salonu można zapoznać się z ogólnym cennikiem usuwania cellulitu. Część zabiegów jest jednak wyceniana bardzo indywidualnie, uzależniona od miejsca poddawanego zabiegowi, obszaru, etc.

Poza usuwaniem cellulitu salon Elegante polecał nam również zabiegi medycyny estetycznej takie jak trwały makijaż permanentny Warszawa, który w delikatny sposób podkreśla kontury i kolory oczu, brwi lub ust. Na najwyższym poziomie stoi również zabieg laserowego usuwania włosów – depilacja laserowa Warszawa. Z czystym sumieniem wyrażamy dobrą opinie o salonie Elegante w Warszawie. Byliśmy pod wrażeniem fachowości, klimatu tego miejsca i obcowania z najnowszej generacji sprzętem i wiedzą o medycynie estetycznej i kosmetycznej.

Zostaw odpowiedź

*