Udany prezent dla niego na walentynki, 18, rocznicę – a może dla mamy

W czasach gdy kobiety były głównie utrzymankami swoich mężów, nie były aktywne zawodowo i głównie zajmowały się dziećmi łatwo było mężczyźnie zrobić prezent. Wystarczyło zacerować skarpetki, przyszyć guzik w spodniach lub po prostu poświęcić mu troszkę więcej czasu wieczorową porą w sypialni. No ale kobiety się wyemancypowały, mają coraz grubsze portfele i sprawa kupowania prezentów dla mężczyzn przestała być tak oczywista. Każda nowoczesna kobieta spotyka się w końcu z dylematem: jak materialnie zaspokoić swojego mężczyznę i jaki kupić prezent dla niego. Problem o tyle współczesny, że panowie stali się bardzo wybredni. Chcą zaimponować kolegom nowymi gadżetami, przebierają w modowych trendach prawie jak płeć piękna i korzystają z zabiegów kosmetycznych. Z drugiej strony może być to ułatwienie?

A więc zastanawialiśmy się co może rozwiązać dylemat nowoczesnej kobiety, która musi swojemu mężczyźnie kupić prezent – nowoczesny prezent.

Podaruj wolność wyboru

Na rynku jakieś dwa lata temu pojawiły się zestawy Vivabox. Belgijski koncept, świetnie się przyjął na tamtym rynku. Wśród zestawów dostępny jest między innymi Vivabox Extreme. W małym pudełku zamknięto certyfikat podarunkowy, który można wymienić na dowolną ekstremalną atrakcję z katalogu. Quady, gokarty, skok na bungy, off-road to tylko niektóre z atrakcji, które oferuje producent. Bardzo dobry pomysł na prezent na 18. No bo kto nie chciałby wejść w dorosłość robiąc coś ryzykownego i nieodpowiedzialnego?

Prezent na walentynki?

prezent na rocznice Udany prezent dla niego na walentynki, 18, rocznicę   a może dla mamy

Męska natura skomplikowana nie jest. Wiadomo, że seksowna bielizna założona na ukochane ciało żony zawsze będzie udanym prezentem. Warto jednak zakup bielizny dobrze przemyśleć. A gdyby wybrać taką, którą można zdjąć za pomocą jednego pociągnięcia? W sklepach internetowych można dostać ciekawe tiulowe body, które jest niczym innym jak wstążką tworzącą przeźroczysty staniczek i figi. Do wstążki przyszyte są różne ozdoby i świecidełka (w tych jedynych właściwych miejscach). Idealny prezent na rocznicę związku lub walentynki. Dobrym pomysłem może też być prezent w postaci kuponu do salonu urody.

W dzień zakochanych najtrudniej

Walentynki to przemiły dzień, ale dla zakochanych nastolatków. Dla dorosłych stanowią nie lada wyzwanie. Bo o ile do kina wyjść łatwo, to nie zawsze wypada aby na tym się skończyło. Trzeba więc kupić jakiś drobiazg, który pokaże ukochanej osobie, że nam zależy. Mężczyźni na prezenty na walentynki są szczególnie wyczuleni. Nie znoszą puchatych poduszek w kształcie serc, misiów i innych infantylnych gadżetów. A więc warto zainwestować w coś niezwiązanego z dniem zakochanych, ale np. w walentynkowym kolorze czerwonym. Np. model, w dużej skali, czerwonego Ferrari. Szybkie samochody to typowo męska rzecz. Poza tym dobrze wykonane modele świetnie prezentują się na półce w domowym biurze. Można też kupić voucher na masaż w salonie spa (najlepiej dla dwojga). Nie spodoba się pomysł? Nic straconego… będzie na prezent dla mamy.